konkurs!

Konkurs dla miłośników horrorów! 

Jeden z najinteligentniejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, który pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku.

Mam dla Was jedno podwójne zaproszenie na specjalny pokaz przedpremierowy filmu „Następny jesteś ty”, który odbędzie się w warszawskiej Kinotece 5.09 o godzinie 19:30.

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się jednak wyjątkowo utalentowanym zabójcą. 

Rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku film jest dziełem młodego utalentowanego reżysera Adama Wingarda. W rolach głównych występują:  Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn, Sarah Myers i Amy Seimetz. Autorem scenariusza jest Simon Barrett.


[od dystrybutora]

Zadanie konkursowe:
Podaj tytuł filmu o podobnej tematyce, którego recenzja ukazała się na blogu  (wakacyjny dom + intruzi).
Jak zawsze obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *