Złote Globy 2012

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 2.00 polskiego czasu odbędzie się Gala wręczenia Złotych Globów. Będzie można ją obejrzeć na żywo na kanale HBO.

Ceremonia Złotych Globów była zawsze moją ulubioną filmową galą. Myślę, że wynika to z faktu, że nigdy nie była tak sztywna jak ta oscarowa. Gwiazdy siedzą przy stolikach, jedzą, piją, rozmawiają a międzyczasie odbierają i wręczają sobie jakieś statuetki. Mimo oczywistych niesprawiedliwości w rozdysponowaniu nagród, które przy każdej edycji burzą prawdziwych kinomanów, lubię raz w roku popatrzeć sobie na cały ten blichtr. Co by nie mówić jest to święto kina (chociaż raczej tylko tego z głównego nurtu).

Dlatego jak zawsze będę oglądać Złote Globy na żywo: w pidżamie, pod ciepłym kocem i z masą wspomagaczy nie pozwalających mi zasnąć. Będą to małe rzeczy do chrupania typu popcorn, orzeszki, chipsy (ktoś mi kiedyś sprzedał taki sposób i to rzeczywiście pomaga w walce ze snem:)) oraz napoje takie jak gorąca kawa i coca cola 🙂

Jednak w tym roku będę też mieć ze sobą swój laptop dlatego proszę Was – bądźcie ze mną !!! Postaram się na bieżące komentować:

1. stroje gwiazd 
2. ich zachowania przy stole 
3. niektóre nagrody 😉
Do zobaczenia !!!

 1. Klapserka

  Powiedz, że masz jakieś inne dojście do relacji oprócz HBO? Strasznie bym chciała obejrzeć, ale jestem z tych szczęściarzy, co mają Canal, a nie HBO. Oscary oglądam nałogowo, z laptopem na kolanach, a żeby nie zasnąć komentuję sobie wszystko z koleżanką zza oceanu, która ma to wszystko o rozsądnej porze. Za sugestię z przekąskami dziękuję, może skorzystam, pójdzie w boczki, ale za takie emocje – niech sobie pójdzie:)

 2. Natalia

  oj niestety nie mam doświadczenia w tej kwestii, jak dotąd ZG zawsze oglądałam na HBO. W internecie można znaleźć dużo linków do stron, które niby mają transmitować ceremonię na żywo ale potwierdzić to pewnie będę mogła dopiero o 2.00 w nocy 16 stycznia 🙁

 3. Klapserka

  No właśnie, niby wszystkie na stówę będę pokazywać, ale albo się okazuje, że bzdura, albo za duże przeciążenie, albo trzeba płacić:(

 4. Anna S.

  a ja nigdy nie lubiłam oglądać tych wszystkich ceremonii, nudne to, długie to i powoduje zespół chronicznego niewyspania ;))

 5. Natalia

  Zakłóca rytm oj tak, jutro w pracy będę mieć ciężki dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *